Корзина
120 отзывов

Закладка яєць в інкубатор

Закладка яєць в інкубатор
Настає час інтенсивих інкубацій

23.02.17

ЗАКЛАДКА ЯЄЦЬ У ІНКУБАТОР: ЯК НЕ ЗІПСУВАТИ ВСЕ 
Птахівник, який вирішив розводити птицю в інкубаторі, ще не знає всіх нюансів. Саме тому часто трапляється так, що по його ж вини, відсоток виводимості пташенят далекий від бажаного. При цьому людина швидше звинуватить якість інкубатора, ніж зрозуміє, що втратив якийсь момент під час закладання яєць в інкубатор або вже в самому інкубаційному процесі. Отже, ввели Ви в пошуку інтернету, припустимо, інкубатор бліц 48 цифровий купити в москве, замовили установку, привезли Вам її, але що ж робити далі? Давайте про це і поговоримо. 

Важливі рекомендації для успішного виведення пташенят 

Не торкайтеся до яєць брудними руками. Навіть якщо мова про те, щоб ці яйця просто розставити в інкубаторі. До того, як будете щось робити, гарненько вимийте руки (особливо, якщо інкубатор Ви вже продезінфікували). Так Ви знизите шанси зараження інкубатора або яєць бактеріями. 

Перед закладанням яйця потрібно зігріти до кімнатної температури. Якщо Ви закладіть в установку яйця, які довго лежали при низькій температурі, а потім цей параметр різко підвищитися до рівня, встановленого в камері, то для зародків це стане стресом і зашкодить їхньому розвитку. 
Помітьте боку яєць, якщо Ви вибрали інкубатор, в якому яйця потрібно перевертати самостійно. Візьміть олівець і зробіть акуратно позначки, наприклад, на одному боці - хрестики, на іншій - нулики. Так Ви не заплутаєтеся, коли прийде час знову перевертати яйця. 

Поміщати яйця в інкубатор потрібно дуже обережно. Переконайтеся, що яйця лежать на відповідних сторонах. На практиці безліч разів було вже відмічено, що кращий висновок пташенят спостерігається, якщо тупий кінець яйця знаходиться трохи вище, загостреного. Пояснити це можна в такий спосіб. Зародок може зміститися, і тоді йому буде складно проклюнуться крізь шкаралупу, коли вже настане час вилуплюються. 
Переконайтеся в тому, що розставлені яйця через рівні відстані. Не можна ставити яйця занадто близько до країв інкубатора, так само, як і до нагрівального елементу. 

Після того, як завантажте яйця в інкубатор, дозвольте температурі впасти. Після завантаження яєць температура тимчасово знизиться, але, якщо з настройками Ви не промахнулися, то незабаром всі параметри повернуться до норми. Якщо Ви підвищите температуру з метою компенсування перепаду, то це може стати причиною загибелі зародків. 
Не забудьте записати дату початку інкубаційного періоду і кількість яєць, які Ви помістили в інкубатор. Щоб знати, скільки буде тривати інкубація, необхідно для початку ознайомитися з інформацією про вид птиці, яку Ви зібралися виводити. Наприклад, для виведення курчат зазвичай необхідно 21 день, качок і павичів - 28 днів. Якщо Ви вибрали інкубаційні яйця не найкращої якості або в процесі інкубації були збої з електрикою, то період інкубації може бути довше на кілька днів. 

Насправді нюансів виведення молодняку за допомогою інкубатора є набагато більше, але ознайомившись хоча б з частиною, Ви обов'язково станете успішним птахівником.
Другие статьи